با این  روحیه ی در حد داغون و نگرانی موجود  تنها یه چیز کمه......شنیدن آهنگ از کرخه تا راین از در و دیوار  ...از پشت خط بیمارستان لبافی نژاد گرفته تا ساختمون بغلی اداره

بعد همه ی این ها ، بیای خونه و رو پیام گیر خونه مادر آقای همسر بگه: خسرو خاستم بگم تلویزیون داره از کرخه تا راین نشون میده ، ببین حتمن!!!!!!!!!!!!!!!!

دوشنبه بیست و یک خرداد

دی روز هفدهمین جلسه ی ادبی داستان گو با حضور آقایان عباس پیروزان (نویسنده ی کتاب سی نما از سینما)، حمید بابایی، مهدی سامان پور ، علی یوسفی و مجتبا شیخ ربیع و خانم ها :لادن فیاضی و عضو کوچک مجموعه ی داستان خانی داستان گو : نگین سجادی برگزار شد.

داستان ¤من عمیقن بی گناهم¤ از آقای علی یوسفی  و ¤ معلم جغرافیا ¤  از آقای حمید بابایی و نسخه ی تغییر یافته  ی  ¤ در را باز نکن¤  از خسرو نخعی  خانده و توسط حضار نقد شد.

 از تمام علاقه مندان دعوت می شود در صورت تمایل به شرکت در جلسات با من یا خسرو  تماس بگیرند تا ایمیل دعوت نامه ها برای شان ارسال شود.

/ 18 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانش

باشه ... سفارش می کنم < بوی پيراهن يوسف > رو جايگزين اش کنن ...

نمی دونم

روحيه ی داغون و نگرانی؟ ... نمی دونم چرا انتظار نگرانی رو اينجا نداشتم. چی شده؟‌اميدوارم چيز مهمی نباشه...

یلدا

دووووست می دارررررررم

مسعود

متاسفانه وقت کافی ندارم. اومدم خبرتون کنم بگم که آپ کردم

دارکوب

من هم خيلی دوست دارم بيام.به وبلاگم سرب بزن عزيز

ليست وبلاگ‌های به روز شده

می‌دانيد من با وجود مشغله‌های کار و تحصيل و زندگی و هزينه و وقتی را که صرف اين ليست کرده‌ام، چه چيزی عايدم شده؟ باور کنيد لذت مفيد بودن بسيار بيشتر از تمام ساعت‌هايی است که بجای استراحت و تفريح، صرف گردآوری لينک وبلاگ‌ها کرده‌ام. از کسی هم توقع تشويق و جايزه ندارم و تنها دلگرمی‌ام همان لينکی بود که دريغ کرديد. ای کاش می‌دانستم چرا اين لينک بی‌ارزش ديگر لياقت وبلاگ شما را ندارد. ولی اگر از ابتدا نمی‌خواستيد لينک را به وبلاگ خود اضافه کنيد، شايسته بود که اصلاً ثبت‌نام نکنيد تا هم شما و هم من اين زمان تلف شده را صرف کارهای مفيدتر کنيم. با اين وجود از آشنايی با شما و وبلاگتان خوشوقت هستم و اميدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشيد.

ليست وبلاگ‌های به روز شده

سلام، متأسفانه با وجود تذکر قبلی، نتوانستم لينک «ليست وبلاگ‌های به روز شده» را در وبلاگتان پيدا کنم. به همين دليل با کمال تأسف و علی‌رغم میل باطنی، لينک وبلاگ شما از ليست حذف خواهد شد. نمی‌دانم به چه دليل لينک ليست را حذف کرده‌ايد و حاضر به اضافه کردن مجدد آن نيستيد؛ چون بودن اين لينک در کنار لينک‌های ديگر شما، نه آسيبی به وبلاگتان می‌زد و نه ظاهر آنرا تغيير می‌داد. مهم‌تر از همه علاوه بر معرفی ليستی که چهار سال به وبلاگ‌ها خدمات رايگان ارايه می‌دهد و شامل بيش از دو هزار لينک وبلاگ است، به نوعی حمايت از کاری بود که بدون هيچ چشمداشتی روزهای بسياری از عمرم را صرف آن کرده‌ام. خود شما برای ثبت‌نام و اضافه کردن لينک، بيش از ده دقيقه زمان گذاشتيد. من هم برای بررسی اوليه و اضافه کردن لينک شما به ليست و خبر دادن به شما، همين مقدار از وقتم صرف شده. حالا در نظر بگيريد در اين چهار سال برای ثبت‌نام و بررسی بيش از ده هزار وبلاگی که درخواست عضويت در اين ليست را داده‌اند، چقدر زمان گذاشته شده. در ضمن بررسی مجدد وبلاگ‌ها که وبلاگ شما هم شامل آن بود، خود زمان زيادی می‌برد.

شيوا

تمايل که والا زياد داريم ! :دی ...

ليلا

تازه اولشه / سال ديگه که به گه خوردن افتادی بهت می گم شوهر کردن چقدر گنده......