راه نما

    من سبز ممتد

   تو  قرمزِ چشمک زن

**********************************************

گزارش نامه: دوشنبه هفت خرداد

باز هم دی روز یک شنبه به روال یک شنبه های یک هفته در میان ، جلسه ی ادبی داستان گو برگزار شد.مهمانان این جلسه خانم ها: لادن فیاضی و نازنین کاظمی و آقایان : رامین گرفتار،محسن شیر آقایی ،یاشا وکیلی ، بابک فتحی، ماکان  ، کاوه مظاهری  و دوست جدیدمان علی یوسفی بودند...در ابتدا یک داستان خیلی خیلی کوتاه و یک مقاله از آقای یوسفی خانده شد بعد رامین داستان خاکستر الماس ش را یک بار و نیم خاند (چون ماکان و کاوه بین داستان رسیدند) بعد از این که دوستان با نقدهای شان رامین را به طور کامل نابود کردند، تغییر موضع داده به اتاق بغلی رفته و فیلم کوتاه موچین را از کاوه دیدیم که باعث شد یک ساعت در مورد فیلم شانزده دقیقه ای کاوه حرف زده شود (لازم به ذکر است که آقایون آن چنان با شور و هیجان صحبت می کردند و اجازه ی حتا دو دقیقه صحبت را به خانم ها نمی دادند که می شد به عنوان یک مثال نقض در  رد پر حرفی خانم ها به آن اشاره کرد).

در این جلسه دوستان خوب مان آبنوس و مهدی سامان پور و آریا یعقوب زاده تشریف نداشتند که جریمه شان را در جلسه ی بعد( نقدی) با ایشان حساب می کنیم.

جلسات ادبی داستان گو یک شنبه های یک هفته در میان در منزل ما برگزار می شود، از تمام دوستان نویسنده و نقد کننده که علاقه مند به شرکت در جلسات هستند دعوت می شود که با این جانبه یا خسرو نخعی (داستان گو) تماس بگیرند تا ایمیل دعوت به جلسات برای شان ارسال شود.

پی نوشت گزارش نامه: آبنووووووووووووووووووووس خرج ت داره میره بالا....

 

/ 30 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير

دارين يواش يواش يه حلقه ادبی مرتب ميشين

تينا

چقدر اون دو نيم جمله ی سبز و قرمز بامفهوم و ساده بود. کوتاه و رسا!

ليست وبلاگ‌های به روز شده

متأسفانه شما لينک ليست را از وبلاگ خود حذف کرديد که اين مخالف تعهدی است که در هنگام ثبت وبلاگ خود داديد. لطفاً هر چه زودتر لينک ليست را در وبلاگ خود قرار دهيد، در غير اينصورت لينک شما از ليست حذف خواهد شد.

ليست وبلاگ‌های به روز شده

با سلام، از عضويت شما در «ليست وبلاگ‌های به روز شده» مدتهاست می‌گذرد و با وجود وبلاگ فعالی که داريد، متأسفانه آنرا پينگ نمی‌کنيد. به همين دليل لينک شما تاکنون به صدر ليست نيامده. برای پينگ کردن کافيست بعد از آپديت (به روز رسانی) و نوشتن یادداشت جدید، آدرس وبلاگ خود را (به همراه http://) در کادر مخصوص پينگ در بالای صفحه اصلی ليست وارد کرده و بر روی دکمه «ارسال پينگ» کليک کنيد تا در عرض چند دقيقه، لينک شما به بالای ليست بيايد و دوستان از يادداشت جديد در وبلاگتان مطلع شوند. موفق و سربلند باشيد

سعید

در اين جلسات شعر هم می توان خواند و نقد کرد ؟

منزل مااااااااااااااااااا! مگه خدايی نکرده مزدوج شدين؟

آزاده

دلم برايت تنگ شده بود مانيا. و شعرت قشنگ بود و پررنگ مثل هميشه