گزارش هژدهمین جلسه ی ادبی داستان گو

یک شنبه سوم تیر ،هژدهمین جلسه ی ادبی داستان گو برگزار شد..حاضرین این جلسه آقایان:عباس پیروزان،حمید بابایی ، مهدی سامان پور ،  بابک فتحی ،حامی تقوی، حنیف  سلطانی و دوست از راه دور آمده مان خلیل رشنوی و خانم ها: مهروش ،مریم، ماریا و لادن بودند ...در ابتدا داستانِ ¤ فریاد ¤ از آقای پیروزان خانده و نقد شد سپس خلیل داستان ¤کافه گودو ¤ را خاند، بعد از آن محسن داستان کوتاهِ نسبتن بلندِ ¤ نارک ها در بهار می خشکند ¤ را خاند ، داستان بی اسمی از حنیف هم خانده شد و در آخر دوباره خلیل داستانِ زیبای ¤ سایه ی کش دار ¤ را خاند و  دوستان نقد کردند.

مهدی و بابک کم کم داره نوبت داستان نخاندن شان طولانی میشه..فکر می کنم باید برای افراد کم کار( اصلن منظور مثلن خسرو نیست ) جریمه هم در نظر بگیریم.

دوستانی که علاقه مند به شرکت در جلسات هستند با من یا خسرو تماس بگیرند تا ایمیل دعوت به جلسات را برای شان بفرستیم.جلسات یک شنبه ی یک هفته در میان در منزل ما برگزار می شود.

 

پا نوشت : و من چه قدر دل م می خاست بدون م که مهسا کیه که دی روز همین جوری یه دفعه دل م خاسته بود کسی مهسا صدا م کنه و بد جوری احساس تلپاتی بی ربط یا با ربط من رو داره قلقلک میده!

/ 13 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سام صبا

سلام من بعد از سالی اومدم. منتظرم.بدرود

هامون

ادامه دهيد! ما نيز در راهيم!!

ديگر

افسوس كه نمي‌توانم در اين جلسات شركت كنم. موفق باشيد

....

نمی گم متاسفم که شدم . اما بايد بگم تا اخرش مطمئن باش همينه ....ميدونی چی رو می گم . گهی انتخاب اصلی کلا اشتباه از آب در مياد.

نگين

منم که اسلن تو جلسه نبودم !

شيوا

هرچی به اين اسامی نگاه می کنم احساس حقارت برای شرکت نکردن در اين جلسات بيشتر در من ريشه می دوانه

مهسا

مانيا جان بهت ايميل زدم.موفق باشی

علی طبيب زاده

سلام انتخاب آهنگ و متن سرشارت زيباست اين آهنگ متن از کيست. لطفن؟